Współpraca

Home / Współpraca

Jesteśmy wiodącym niezależnym importerem i dystrybutorem napojów alkoholowych. Nasza starannie dobrana oferta unikatowych alkoholi jest jedną z największych w Polsce. W naszej ofercie znajdują się zarówno produkty najbardziej znanych marek, jak i te z butikowych domów gorzelniczych. Oferujemy szerokie portfolio whisky, najbardziej cenione na świecie rumy, różnorodne giny, wyjątkowe craftowe wódki, wina z najlepszych winnic na świecie oraz wiele innych produktów.

Zapraszamy do współpracy zarówno sklepy specjalistyczne jak i sieci handlowe. W naszej ofercie znajduje się także wiele interesujących pozycji dla lokali gastronomicznych.

Zapewniamy pewną i terminową realizację zamówień dzięki trzem magazynom logistycznym w Warszawie, Łodzi i Krakowie. Oferujemy niskie minima logistyczne i krótkie terminy dostaw. Dostarczamy wiele produktów dobranych do potrzeb klienta biznesowego. Jesteśmy w stanie sprostać różnorodnym oczekiwaniom.

Zachęcamy także do kontaktu producentów poszukujących rzetelnego partnera do rozwijania dystrybucji oraz budowania pozycji rynkowej w Polsce.

Sklepy specjalistyczne, sieci handlowe i hurtownie
Chcesz wzbogacić ofertę swojego sklepu, hurtowni czy sieci handlowej? Nasz dział handlowy profesjonalnie przygotuje ofertę dopasowaną do potrzeb klientów Twojego sklepu i zadba o długofalową współpracę. Oferujemy zarówno produkty niszowe dedykowane do sklepów specjalistycznych, jak i produkty o dużym potencjale wolumenowym w sieciach handlowych. Dostarczamy także produkty na specjalne zamówienia pochodzące z każdego zakątka świata.

HoReCa
Jeśli prowadzisz restaurację, klub czy pub wybór odpowiedniego dostawcy alkoholi to jedna z kluczowych decyzji w Twoim biznesie. Obserwujemy najnowsze trendy światowe oraz szybko i optymalnie reagujemy na zmieniające się wymagania rynku, dzięki czemu mamy w swojej ofercie wiele wyjątkowych produktów poszukiwanych przez klientów w gastronomii. Zapewniamy profesjonalną obsługę dedykowanego przedstawiciela handlowego oraz fachowe doradztwo, regularne szkolenia degustacyjne i masterclass dla personelu. Możesz liczyć na nasze zaangażowanie w aktywne promowanie marek w Twoim lokalu.

B2B
W naszej szerokiej ofercie kierowanej do klienta biznesowego firmy i korporacje znajdą doskonały pomysł na firmowy upominek dla partnerów biznesowych, klientów czy pracowników. Produkty dobrane do potrzeb klienta biznesowego zadowolą nawet najbardziej wymagających koneserów ceniących jakość i wysublimowany smak. Kompleksowo zajmujemy się całym procesem realizacji zamówienia od odpowiedniego doboru produktów, aż po przygotowanie zestawów prezentowych, opakowań specjalnych czy limitowanych edycji dedykowanych. Proponujemy również obsługę spotkań firmowych w formie profesjonalnych szkoleń produktowych, warsztatów barmańskich, czy też degustacji koktajli dobranych do profilu firmy oraz usługę mobilnych barów.

PROD UC EN C I A L K O H OL I

Producenci
Nasza firma jest silnym i wiarygodnym partnerem dla producentów alkoholi z całego świata. Współpracują z nami zarówno rodzinne winiarnie czy butikowe domy gorzelnicze jak i największe międzynarodowe firmy. W naszych działaniach łączymy pasję z profesjonalizmem i dlatego jesteśmy właściwym partnerem dla firm, których celem jest aktywne budowanie silnej pozycji marki na polskim rynku. Zapewniamy szeroką dystrybucję oraz wdrażamy długofalowe strategie marketingowe budujące tożsamości i rozpoznawalność marki wśród konsumentów. W doborze portfolio kierujemy się jakością, szlachetnością, historią i pochodzeniem produktu.