Javier Rodriguez Sanzo

Home / Portfolio / Javier Rodriguez Sanzo

To rodzinna firma z własnymi winnicami w oznaczeniach Rueda i Toro, która wykorzystuje do produkcji win winnice przyjaciół z następujących apelacji: Rioja Robera del Duero, Rias Biaxas i Priorat.

Rodriguez Sanzo zarządza około 100 hektarami winnic za pomocą dzierżaw i umów, współpracuje ze wspaniałym zespołem wysoko wykwalifikowanych pracowników, aby uzyskać właściwy status winnic. Nieustannie szuka własnego stylu z poszanowaniem głównych cech każdego terror. Produkcja w winnicach opierają się na rolnictwie zrównoważonym, ekologicznym i coraz częściej w ramach biodynamiki. Takie podejście biodynamiczne odnosi się również do procesów zachodzących w winnicy, dzięki czemu wina są coraz bardziej naturalne i zawsze wyrażają ducha winnicy, z której pochodzą.

Jest uważana za jedną z głównych hiszpańskich firm rodzinnych wśród producentów win wysokiej jakości. Istnieją na rynku od 2003 roku, wina powstają w 25 krajach, a w 2013 roku zostali uznani za Najlepszą Winiarnię Hiszpanii. W 2014 znaleźli się na międzynarodowej liście 100 najbardziej nagradzanych winiarni w świecie.

Wina Rodriguez Sanzo są obecnie na pięciu kontynentach, głównie w Europie, USA i Japonii.Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta lub potrzebujesz profesjonalnej porady

Skontaktuj się z nami