Klasztorna

Home / Portfolio / Klasztorna

Podąża śladami najbardziej utalentowanych mistrzów alkoholi. Przywraca do życia tajemnice zawarte w historycznych przepisach i zdobywa to co najlepsze w naturze, by odtworzyć najwyższej jakości tradycyjne smaki. Dlatego każda butelka Klasztornej musi zdobyć pieczęć doskonałości.

To połączenie wysokiej jakości sześciokrotnie filtrowanego alkoholu zbożowego z destylatem owocowym na bazie krystalicznie czystej wody. Bogaty w aromaty starych odmian owoców polskiej jabłoni, owoców pigwowca czy soczystych owoców wiśni. Wyraz hołdu dla wielowiekowej tradycji potajemnego pędzenia pod osłoną nocy.

Lokalnie zdobywane składniki roślinne oddają to co w nich najlepsze, następnie zostają zamknięte w butelkach by każdy mógł uwolnić ich czar. Twórcy Klasztornej wierzą w siłę społeczności, spędzanie czasu razem i dzielenie się tym co najlepsze, czyli bogactwem smaku, który powstaje poprzez eksperymentalne i kreatywne działania w ramach produkcji tego trunku.Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta lub potrzebujesz profesjonalnej porady

Skontaktuj się z nami